fbpx

Пошлемо французам телеграму – Петраков

Головна Сторінка » Пошлемо французам телеграму – Петраков

Виконувач обов’язків головного тренера збірної України Олександр Петраков прокоментував перемогу над Боснією та Герцеговиною (2:0) у відборі Кубка світу-2022.

– Дуже задоволений, що вийшли до плейоф. Хочу привітати всіх своїх хлопців за те, що вони зробили, свій штаб, вони зробили велику роботу, допомагали мені. Дуже хочу привітати президента Андрія Васильовича Павелка, що повірив у мене і дуже підтримував. І хотів би привітати всіх уболівальників України, простих людей хай погуляють сьогодні.

Якість гри це був нервовий матч, як я й гадав. Ми поговорили з хлопцями, хлопці додали. Цей коментар я не хочу говорити про це. Це була нервова гра на результат.

– Ваші заміни спрацювали Шапаренко віддав на Довбика, і він нереально холоднокровно використав свій момент.

А ще не забив обіграв та не забив. Немає питань ні до кого хлопці добре вийшли на заміну. Запасні хлопці усі працювали, усі 25 людей. Усі молодці.

Коротко прошу підбити підсумки кваліфікації.

Ці три місяці були найважчі у моєму футбольному житті. Пройти це знову дуже важко. Я, напевно, постарів на 5 років. Я дуже задоволений вже тут, як кажуть, адаптувався.

– Які плани на плейоф?

У мене немає жодних планів, я виконувач обов’язків. Що буде далі, я не знаю. Ми зробили лише 50%. Попереду тяжкий плейоф, там дуже непрості суперники. Знаю, що хлопці нікого не бояться.

У нас хороша команда, дуже добрий колектив. Хто б не був ми гратимемо. Наша мета поїхати до Катару.

Сьогодні Франція допомогла. Немає ідеї відправити Дідьє Дешаму пляшку гарного вина?

Я це вирішу із президентом. Не знаю як це робиться. Думаю, треба відправити телеграму, сказати дякую за порядність. Це слово забуте у нашому суспільстві.

Вітаю всю Україну, закінчив Петраков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна обіграла Боснію і продовжує боротися за вихід на Кубок світу

У паралельному матчі збірна Франції здолала команду Фінляндії 2:0 завдяки м’ячам Бензема та Мбаппе. Таким чином, Україна набрала 12 залікових балів, а у Фінляндії залишилося 11. 26 листопада ми дізнаємось ім’я першого суперника України у стикових матчах Варіанти Португалія, Італія, Шотландія, Швеція, Уельс. Стикові ігри відбудуться 24-29 березня.