fbpx

Пошук зниклих безвісти: в Україні працює єдиний реєстр

Головна Сторінка » Пошук зниклих безвісти: в Україні працює єдиний реєстр

Відтепер дані про усіх, хто зник на фронті, будуть вноситися в єдиний реєстр зниклих безвісти.

Він розроблений міністерством внутрішніх справ спільно з Уповноваженим зі зниклих безвісти й іншими відомствами. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Там міститимуться прізвище, ім’я та по-батькові зниклої безвісти особи, місце та дата народження, сімейний стан. А також місце проживання, територія, на якій людина зникла, обставини та час зникнення, прикмети особи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо рідні зникли на війні: алгоритм дій

До реєстру вноситимуть інформацію про наявність чи відсутність рішення суду про визнання осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими. А також інші дані, що використовуються для забезпечення обліку осіб.

“Наявність централізованої інформації про зниклих безвісти допоможе налагодити більш ефективну розшукову роботу. Лише взаємодіючи з іншими відомствами, нам вдасться якомога швидше розшукати зниклих осіб”, наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

В Україні вважаються зниклими безвісти більше ніж 7 тис. військовослужбовців. Такі дані наводяться на квітень 2023 року.

Уповноважений з питань осіб, які зникли безвісти за особливих обставин Олег Котенко стверджує, що близько 65% зниклих безвісти, згідно зі статистикою, живі й перебувають у полоні.

Generated by Feedzy