“Потрібен механізм, аби футболісти збірної України легально грали у своїх закордонних клубах”

Головна Сторінка » “Потрібен механізм, аби футболісти збірної України легально грали у своїх закордонних клубах”

Депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян планує звернутися до Міністерства молоді та спорту України і Верховної ради, щоб вони знайшли механізм, який дозволить футболістам національної збірної України легально і без осуду громадськості грати у своїх закордонних клубах за їхніми контрактами. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Наштовхнуло його на таку ініціативу оприлюднення Мінспортом списку спортсменів-“ухилянтів”, які не повернулися з-за кордону в Україну.

“Таке може бути тільки в Україні, коли перед вирішальним матчем відбору на Чемпіонат Європи 2024 року “Україна Італія” українські чиновники та медіа психологічно тиснуть на українських футболістів, публікуючи їх у списках т.з. “ухилянтів”, пише Нарек Казарян. Анатолій Трубін, Михайло Мудрик, Артем Довбик прославляють Україну на міжнародній спортивній арені. Вони серйозні спортсмени, гравці футбольної збірної України, і я точно знаю, що принаймні Артем Довбик багато допомагає нашим військовим. Щомісяця. Як на мене, демотивувати наших кращих спортсменів, якими захоплюються мільйони вболівальників по всьому світу, несправедливо.

Депутат планує наступному засіданні сесії міської ради запропонувати депутатам звернутися до Міністерства молоді та спорту України та Верховної ради, аби урегулювати це питання.

Головний тренер збірної України з футболу Сергій Ребров оголосив склад команди, яка візьме участь у підготовчому зборі до кваліфікаційного матчу Євро-2024 з Італією.

Гра відбудеться 20 листопада у німецькому Леверкузені.

У переліку збірної – 26 гравців, повідомив прессекретар національної команди Олександр Гливинський. Ще четверо футболістів увійшли до резервного списку.