fbpx

Повені забрали життя 15 людей в Бразилії

Головна Сторінка » Повені забрали життя 15 людей в Бразилії

Через зсуви і повені загинули щонайменше 15 людей в Бразилії.

Жертви загинули у штаті Мінас-Жерайс, де розлилися річки і частково затопило міста. Понад 28 тис. людей були змушені покинути домівки. Влада стежить за дамбами, які може прорвати. Про це пише ВВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекордні торнадо у США, спека в Європі й пожежі в Росії: якими були найбільші природні катастрофи року

П’ятьох осіб із однієї сім’ї, двоє з яких діти, знайшли похованими на схилі пагорба біля столиці штату Белу-Орізонті. У місті Сан-Гонсалу-ду-Ріу-Абайшу 11-річна дівчинка загинула, коли в її спальні під час сну обвалилася стіна. У місті Каратінга загинули двоє. Зокрема, 41-річний чоловік. Його авто впало у річку, коли намагався переїхати міст. У Пердігао дві жінки, 55 і 79 років, загинули, коли їх авто знесла повінь.

36 дамб країни у аварійному стані. У місті Пара-де-Мінас влада спостерігає за дамбою ГЕС Каріока через побоювання, що вона може не витримати і прорватися. Управління цивільної оборони заявило, що 341 із 853 муніципалітетів штату оголосили надзвичайний стан.

Метеорологи кажуть, що надмірний дощ став результатом літнього явища, відомого як Південноатлантична зони конвергенції, що спричиняє сильні дощі.

Протягом останніх двох місяців сильні дощі вплинули на інші райони Бразилії, в результаті чого десятки людей загинули і тисячі стали вимушеними переселенцями.

Увечері 5 січня на Закарпатті у воді річки Крайня зник безвісти 15-річний хлопець. Сталося це у селі Кобилецька Поляна Рахівського району.