За відсутності електрики відновити заряд телефону, планшету, розумному годиннику та іншим девайсам можна за допомогою повербанка. Одні з найкращих варіантів пропонує компанія Baseus, де можна знайти високоякісні зовнішні акумулятори в будь-якому виконанні. В них реалізовано все, що допускається можливим у повербанках.
Пристрої захищені від перепадів, низької та високої напруги, доповнюються захисним корпусом проти підвищеної вологості та механічного впливу. Вибираючи повербанк Базеус необхідно визначитися з оптимальною моделлю, вивчаючи попередньо ємність, кількість роз’ємів та багато іншого. Пристрій зручно брати з собою в поїздки, він поміститься в сумці й навіть кишені.
Виконання повербанків
Корпус пристроїв універсальний, виконується з металу або стійкого до зношування пластику. Текстура в будь-якому випадку буде шорсткою, що дозволить створити ідеальне зчеплення, повербанки не вислизатимуть з пальців. Наявність LED-дисплея дозволить завжди контролювати рівень заряджання, силу струму та напругу.
Правила вибору
Місткості до 6000 мАгод достатньо, щоб зарядити телефон, розумний годинник або планшет. Їх достатньо, щоб 2-3 рази відновити ємність девайсу до 100%. Головний плюс – це невелика вага близько 400 грамів, що дозволить переносити такі акумулятори в кишені.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Wi-Fi працюватиме без світла: як під’єднати роутер до павербанка
Популярністю користуються варіанти в діапазоні від 15000 до 20000 мАгод, за допомогою яких вдасться набагато частіше заряджати дрібні девайси, а також ноутбуки та планшети. Місткості від 20000 до 50000 мАгод достатньо, щоб заряджати всі відомі девайси, а також працювати з відеокамерами і навіть фотоапаратами.
При необхідності використовувати акумулятор у тривалих поїздках або в екстремальних умовах рекомендується вибирати моделі зі стійким та захищеним корпусом. Вони можуть витримати навіть перебування під водою та впливом снігу. Вбудований кабель часто використовується як ремінець.
Роз’єми в повербанках
Сьогодні пропонують популярні три варіанти для підключення до різних пристроїв:
Lightning (фірмове рішення для пристроїв Apple, але воно відходить у минуле);
Micro-USB (роз’єм, що використовується для відновлення зарядки самого акумулятора);
USB Type A та Type C (роз’єми для великої кількості техніки та девайсів).
Деякі батареї вдосконалені та доповнюються функцією бездротової зарядки. До деяких можна підключати сонячну панель і цим відновлювати заряд до потрібного рівня.
В Україні через вимкнення електроенергії в результаті російської агресії значно зросли обсяги використання батарейок, павербенків та акумуляторів.
Щоб павербанк прослужив довше, фахівці дали кілька порад.