fbpx

Прем’єр Ірландії зробив заяву про Путіна

Головна Сторінка » Прем’єр Ірландії зробив заяву про Путіна

Російські війська повинні зазнати краху.

Без цього мир в Україні неможливий, сказав прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар на виступі перед самітом лідерів ЄС у Брюсселі, передає Sky News.

Він закликав європейські країни збільшити постачання боєприпасів в Україну та забезпечити провал спроб Росії захопити територію та повалити уряд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще дві країни підтримали спецтрибунал над Росією

“Путіну дозволили окупувати частину Грузії, потім дозволили захопити Крим. Люди часто запитують: де зупиниться Путін? Путін зупиниться там, де ми його зупинимо. Я не думаю, що мир буде можливим, доки не стане ясно, що військові цілі Росії в Україні зазнали краху”, зазначив прем’єр.

Варадкар зізнався, що Ірландія не надаватиме військову допомогу Україні через свій військовий нейтралітет. Але вона передала медичні засоби, бронежилети та паливо.

17 березеня МКС видав ордер на арешт президент РФ Володимира Путіна і уповноваженої РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Путіна і Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації і переміщення дітей з окупованих районів України до РФ.

Відтепер Путін має статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину, сказав генеральний прокурор України Андрій Костін.

Generated by Feedzy