fbpx

Зеленський про Росію: “Абсолютно позбавлена розуму держава”

Головна Сторінка » Зеленський про Росію: “Абсолютно позбавлена розуму держава”

Російська Федерація абсолютно позбавлена розуму держава.

Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє Gazeta.ua.

“Сьогодні російська армія знову била по Херсонщині, вдарила по Бериславу, місцевій адміністрації, будинках, музею. Навіть історичний музей у Бериславі для Росії це чомусь загроза. Абсолютно позбавлена розуму держава, суто держава-терорист. Яку ми знешкодимо”, сказав Зеленський.

Президент розповів, що повернувся з Херсонщини.

“Провів у Херсоні тривалу нараду з усіма, хто відповідає за область: за оборону, соціальну ситуацію. Окремо й уважно розглянули енергетичну ситуацію, питання відновлення”, повідомив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Брюсселі оголосили про термінове оборонне рішення

“Безпекова ситуація: наші відповіді на ворожі обстріли Херсонщини, контрбатарейна боротьба та все інше, що роблять наші воїни, щоб окупант знав, що терор ми не пробачимо й не забудемо”, сказав Зеленський.

На вільній території Херсонщини понад 50 сіл майже повністю зруйновані окупантом, розповів президент.

“Подекуди більш ніж 90% будівель у селах розбиті. Але навіть у такі села люди повертаються, і це доказ, що життя все одно перемагає”, сказав Зеленський.

“Я вдячний усім, хто допомагає відновлювати нормальність життя після російського зла. Усім, хто навіть у таких складних районах продовжує працювати й давати роботу, усім, хто допомагає нашим воїнам”, звернувся президент.

Глава держави подякував кожному й кожній, хто залучений до розмінування.

“Це приємно бачити, коли очищені від російських мін і снарядів поля Херсонщини знову обробляються, знову живуть. Звичайно, зараз таких земель іще небагато, і роботи для наших саперів та піротехніків іще вистачає. Але я впевнений, що ми очистимо нашу землю від усіх смертоносних проявів Росії. Вся Україна буде жити”, сказав Зеленський.

Доповнюється.

Generated by Feedzy