fbpx

Президентський університет: на що витратять півмільярда цьогоріч

Головна Сторінка » Президентський університет: на що витратять півмільярда цьогоріч

На Президентський університет у державному бюджеті на цей рік заклали 500 млн грн.

Про відповідь Міністерства освіти і науки повідомив “Обозреватель”

В МОН зазначили, що виконуватимуть план заходів, затверджених торік Кабміном. Вони передбачають призначення керівника і формування адміністрації університету.

Також розроблятимуть перелік навчально-наукових лабораторій, плани їхнього оснащення, складатимуть кошториси, збиратимуть робочі групи, готуватимуть статутні документи і реєстрацію, правила конкурсу на посади.

Міністерство повідомило, що витрачати бюджетні кошти будуть “з неухильним дотриманням бюджетного законодавства, принципів відкритості, прозоростіі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побудувати місто з нуля й висадити мільярд дерев – що напланував Зеленський

Спочатку на університет хотіли виділити цьогоріч 100 млн. У МОН заявили, що цього замало, попросили депутатів збільшити витрати. 500 млн записали у держбюджет-2022, який підписав Зеленський.

МОН також повідомив, що проводять зустрічі і презентації із представниками бізнесу, щоб залучити гроші. Проте поки що жодних домовленостей не досягнуто, пише ЗМІ.

Торік у травні президент Володимир Зеленський заявив про створення Президентського університету, де готуватимуть “людей майбутнього”.

Будівництво за три роки на території Національного експоцентру у Києві коштуватиме 7,2 млрд грн.