Проблема збройних сил Російської Федерації не лише в особовому складі.
Армія країни-агресорки має багато інших проблем, і людські ресурси лише одна з них. Про це заявив директор Центрального розвідувального управління Вільям Бернс, пише CBS.
“Навіть якщо він (президент Росії Володимир Путін. Gazeta.ua) зможе мобілізувати 300 тисяч солдатів, це не означає, що він зможе кинути людей як “гарматне м’ясо” на фронт. Багато з них не будуть добре навчені, багато не матимуть такого спорядження, необхідної їм матеріально-технічної підтримки”, сказав Бернс.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін може почати розгортати ядерні сили генерал Маломуж
За його словами, зараз “дуже важко сказати”, чи блефує Путін у питанні ядерної зброї, але американська розвідка не бачить “будь-яких практичних доказів” того, що Путін думає про використання ядерної зброї.
“Що нам потрібно зробити, то це поставитися до цього дуже серйозно, стежити за ознаками реальних приготувань”, додав Берн.
Наголосив, що політики також мають “прямо повідомляти про серйозні наслідки, які спричинить будь-яке застосування ядерної зброї”.
21 вересня Володимир Путін вчергове пригрозив Заходу застосуванням ядерної зброї. Стверджував, що його слова “це не блеф”.
17 вересня американський президент Джо Байден застеріг Путіна від ескалації війни в Україні. Байден заявив про серйозні наслідки для диктатора і його режиму у разі застосування Росією ядерної зброї.
У Путіна відреагували на попередження Байдена щодо ядерної зброї порадили “читати доктрину”.
У Білому домі вже розробили план дій у випадку, якщо Росія ризикне застосувати ядерну зброю в Україні, сказав державний секретар США Ентоні Блінкен.