fbpx

Провокації у Придністров’ї ‒ Росія фактично анонсувала вторгнення в Молдову

Головна Сторінка » Провокації у Придністров’ї ‒ Росія фактично анонсувала вторгнення в Молдову

Міністерство борони Росії анонсує провокації у невизнаному Придністров’ї. Вину традиційно планують перекласти на Україну.

У російському міноборони оприлюднили заяву, де йдеться про те, що “київський режим готує збройну провокацію проти Придністровської Молдавської Республіки”. Про це пишуть російські ЗМІ.

В РФ заявляють, що провокація “буде здійснена підрозділами Збройних сил України, у тому числі із залученням націоналістичного формування “Азов”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін у Лужниках озвучив імперські наративи ‒ ISW

“Як привід для вторгнення планується інсценування нібито наступу російських військ з території Придністров’я. Для цього українські диверсанти, що беруть участь у постановочному вторгненні, будуть переодягнені у форму військовослужбовців збройних сил Російської Федерації”, заявили у міноборони країни-агесора.

Там також кажуть, що готові “реагувати у разі будь-яких змін на кордоні” України з невизнаним Придністров’ям.

Уже традиційно Москва анонсує свої провокації, наперед звинувачуючи у них Україну.

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден заявив про підтримку Молдови. Під час виступу у Варшаві закликав поаплодувати народу Молдови, президентці Майі Санду.

У лютому президент України Володимир Зеленский повідомив, що українська розвідка перехопила російський план щодо встановлення контролю над Молдовою.

Президентка Молдови заявила, що Російська Федерація хоче здійснити держпереворот у країні.

Generated by Feedzy