Пружні і важкі: як обрати солодкі та соковиті апельсини

Головна Сторінка » Пружні і важкі: як обрати солодкі та соковиті апельсини

Зараз триває сезон цитрусових фруктів. Саме в цей час вони найсмачніші і найсоковитіші.

Але іноді трапляються в’ялі чи кислі фрукти. Йдеться про апельсини. Тоді як насправді обрати солодкий і соковитий фрукт.

Щоб не помилитися з вибором апельсинів, достатньо знати кілька простих правил. Розповімо, як відрізнити стиглі та соковиті плоди від недостиглих і несмачних, пише ukr.media.

У хороших фруктів шкірка має бути гладкою, з дрібними порами та насиченого помаранчевого кольору. Віддавайте перевагу середнім за розміром апельсинам, не женіться за великими.

У руках зрілий апельсин здасться важким, оскільки в ньому багато соку. Понюхайте аромат має бути яскравим і солодким. Уточніть у продавця або перевірте на ціннику країну походження: найсмачніші апельсини ростуть в Італії, Іспанії, Індії та Ізраїлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати солодкі й стиглі мандарини ‒ корисні поради

Краще купувати апельсини в сезон з листопада по лютий. Віддавайте перевагу фруктам із близьких країн, щоб вони були свіжими. Перевірити стиглість можна, злегка стиснувши апельсин стиглий має бути пружним. Дотримуючись цих порад, ви точно виберете смачні та соковиті апельсини.

Додатково варто зазначити, що апельсини мають цілу низку корисних властивостей, тому їх рекомендується додавати до раціону вони багаті на вітамін C, що зміцнює імунітет і підвищує опірність організму до інфекцій, а також є важливими для організму завдяки вмісту калію і вітаміну В.

Серед найефективніших способів захистити організм від зимових негараздів називають фрукти. За словами дієтологів, одним з найпотужніших джерел захисту можуть бути апельсини.

Фахівці стверджують, що щоденне вживання апельсинів взимку може забезпечити організм важливими поживними речовинами, зокрема, вітаміном С, Це також зміцнить імунну систему та допоможе захиститися від застуди та грипу.