fbpx

Прихильники Саакашвілі оточили посольство Грузії в Києві: фоторепортаж

Головна Сторінка » Прихильники Саакашвілі оточили посольство Грузії в Києві: фоторепортаж

У середу, 13 жовтня, прихильники експрезидента Грузії та голови Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі пікетували біля посольства Грузії в Києві.

Учасники акції вимагали звільнити їхнього лідера, пише “Інтерфакс-Україна”.

На акцію протесу на підтримку затриманого політика прийшли приблизно 30 осіб. Тримали державні прапори Грузії та України й символіку партії “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ситуація щодня стає критичною” – Ясько про здоров’я Саакашвілі

Мітингарі скандували: “Свободу Міхеілу”, “Свободу Саакашвілі”.

Акцію анонсувала партія Саакашвілі у Facebook. Вони вимагають звільнити політика й висловлюють протест проти “свавілля олігархічного пропутінського режиму Грузії”.

Наголошують, що є загроза стану здоров’я Саакашвілі.

Міхеіла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні місцевих виборів після восьми років еміграції. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і оголосив голодування.

Особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кипшидзе наголосив, що стан здоров’я політика різко погіршився. Йому складно ходити й говорити. Також у нього є захворювання крові – таласемія. Під час цієї хвороби не можна голодувати.

Мінюст Грузії інформацію про погіршення здоров’я політика назвав неправдивою.

Про екстрадицію Саакашвілі висловився глава МЗС України Дмитро Кулеба. Зазначив, що українська сторона підтримує постійний зв’язок із заарештованим експрезидентом. І українці “своїх громадян не кидають у біді”.