fbpx

Прикордонники отримали сучасні французькі вертольоти

Головна Сторінка » Прикордонники отримали сучасні французькі вертольоти

Два нові гвинтокрили AIRBUS H125 поповнили авіапарк Харківської окремої авіаційної ескадрильї Державної прикордонної служби України.

Про це повідомила Держприкордонслужба України.

Постачання гвинтокрилів відбулося в рамках угоди між Урядами України та Франції.

У рамках цієї угоди Україна має поповнитися 55 новими зразками авіатехніки. З них Держприкордонслужба України отримає 24 нових вертольоти. Наразі їх у прикордонників уже сім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гелікоптерами ДСНС в Карпати на держдачу – як Зеленський та ОП “відтягувалися” на 50-річчі Єрмака

“Перші вертольоти за українсько-французьким контрактом прикордонники прийняли на озброєння ще у січні 2020 року. На початку експлуатації вони використовували ці машини для підготовки льотного та інженерно-технічного складу, а також для моніторингу державного кордону”, – йдеться у повідомленні.

Зараз Держприкордонслужба має власних сертифікованих фахівців, в тому числі інструкторів.

23 грудня з Франції прибуло три нових вертольоти AIRBUS H125 для українських прикордонників. Ці вертольоти мають сучасне обладнання для виявлення та припинення правопорушень на державному кордоні. Вони оснащені оптико-електронною системою спостереження, яка дозволяє вести моніторинг в інфрачервоному режимі. Тепловізійна камера виявляє транспорт на відстані до 20 км. Гвинтокрили облаштовані системою оповіщення з гучномовцями та спеціалізованими авіаційними прожекторами.