Прикордонники затримали велику групу ухилянтів із п’яти областей

Головна Сторінка » Прикордонники затримали велику групу ухилянтів із п’яти областей

В Одеській області прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 18 ухилянтів, які намагалися незаконно перетнути кордон з Молдовою.

Повідомляється, що жителі Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей виклали по $5000, щоб уникнути призову на військову службу. Про це повідомила Державна прикордонна служба у суботу, 16 вересня.

Через інтернет вони зв’язалися з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити і вказували маршрути руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ накрила схеми ухилянтів: “навчання” у виші і довідки про “важкі діагнози”

“Особливість подорожі полягала в тому, що “туристи” не усвідомлювали небезпеку їхнього маршруту. До місця збору їх довозили в причепах із зерном, дехто чекав вказівок, перебуваючи в лісосмугах по кілька діб”, зазначається в повідомленні.

Щодо ухилянтів склали адмінпротоколи про незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України.

Їх направили до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

СБУ ліквідувала нові схеми ухилення від призову у трьох областях України: серед затриманих посадовець ВЛК.

Нові схеми ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон громадян призовного віку були викриті у Львівській, Черкаській та Сумській областях. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Під час комплексних заходів затримано організаторів оборудок. За гроші вони пропонували військовозобов’язаним уникнути призову на підставі підроблених посвідок волонтерів або водіїв міжнародних рейсів.