fbpx

Примусова мобілізація та крадіжка житла – що окупанти готують у Маріуполі після псевдореферендуму

Головна Сторінка » Примусова мобілізація та крадіжка житла – що окупанти готують у Маріуполі після псевдореферендуму

Гауляйтери Маріуполя 28 вересня збиралися на засідання. Там вирішили, що всі освітяни, медики та інші “бюджетники” з 1 жовтня до 1 січня зобов’язані отримати російські паспорти.

Їх, на відміну від інших мешканців міста, зобов’язали здати паспорти громадян України. Про це в Telegram повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

“Гауляйтер Іващенко видав наказ щодо “маневреного житла”. З 1 жовтня стартує обхід спецкомісіями багатоповерхівок і приватних будинків на предмет виявлення замкненого й незаселеного житла. Все замкнене житло примусово відмикатимуть і передаватимуть для розселення. Це старт процесу офіційного привласнення житла окупантами”, зазначає Андрющенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знищив Маріуполь: “улюбленець Путіна” став новим заступником Шойгу

За його словами, масова крадіжка власності вчергове підтверджує політику російського грабежу. А також повну неготовність до зимового періоду й нікчемність заяв про будівництво нових будинків.

Також Андрющенко повідомив, що проведення так званого “референдуму” дало старт мобілізації в Маріуполі.

“Особливий цинізм ситуації полягає в мобілізації тимчасово переміщених осіб. Першими потрапили під мобілізацію чоловіки-переселенці з тимчасово окупованих Донецька, Макіївки й Горлівки. Така помста тим, хто з 2014 року обрав життя у вільній Україні”, додав Андрющенко.

Російські окупанти планують залучити до війни проти України близько 10 тис. мешканців тимчасово захопленого Маріуполя. Про це на брифінгу в Медіацентрі “Україна Укрінформ” повідомив Маріупольський міський голова Вадим Бойченко.

26 вересня в окупованому Маріуполі Донецької області лунали вибухи й стрілянина.

Generated by Feedzy