fbpx

Примусово стягувати борги за комуналку заборонили

Головна Сторінка » Примусово стягувати борги за комуналку заборонили

Верховна Рада ухвалила закон, яким заборонили примусове виконання рішень судів про стягнення з громадян заборгованості за житлово-комунальні послуги.

За це у четвер проголосували 318 народних депутатів.

Йдеться про зміни до законів щодо діяльності з примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану.

Також закон забороняє примусове виконання рішень, коли боржниками є юридичні особи в галузі електро, водопостачання, водовідведення, вирощування сільськогосподарських культур, тваринництва, виробництва харчових продуктів, надання доступу до мережі Інтернет, виробництва вакцин, дослідження у сфері біологічних наук, космічної діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бензин з’явиться у середині травня

Крім того сказано про підприємства оборонно-промислового комплексу, органи військового управління, з’єднання, військові частини, вищі військові навчальні заклади, військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти, установи та організації, які входять до складу Збройних сил України, підприємства залізничного транспорту.

У період воєнного стану не проводяться планові та позапланові перевірки приватних виконавців, не діє Дисциплінарна комісія приватних виконавців при Міністерстві юстиції.

Новина доповнюється.