fbpx

“Пшонка, завідуй молча”: мережа вибухнула черговими мемами про “Пашу Мерседеса”

Головна Сторінка » “Пшонка, завідуй молча”: мережа вибухнула черговими мемами про “Пашу Мерседеса”

У суботу, 1 квітня, Служба безпеки України повідомила про підозру митрополиту РПЦ в Україні Павлу Лебідю.

Йому інкримінують одразу дві статті Кримінального кодексу. Йдеться про розпалювання міжрелігійної ворожнечі та виправдання збройної агресії РФ. Митрополит сам прокоментував вручення підозри.

Пізніше у нього вдома провели обшуки. Зустрічати представників служби безпеки Павло Лебідь вийшов у шарфі, в якому неважко впізнати славнозвісну культову річ від французького бренду Louis Vuitton. Також у деяких Telegram-каналах помітили, що розмовляв Павло по останньому 14-му iPhone.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пшонка-стайл по-лаврськи”: в СБУ показали, що знайшли у “Паші Мерседеса”

Цього ж дня розпочалося судове засідання, на якому “Паші Мерседесу”, так у народі називають митрополита РПЦ в Україні, обирали запобіжний захід.

Біля суду чергували понад два десятки працівників поліції. Водночас стало відомо, що під час засідання митрополит заявив про “погане” самопочуття, сказавши, що в нього понизився рівень цукру на крові.

У зв’язку з цим суддя переніс засідання на понеділок о 09.00. Після такої кількості новини мережа вибухнула цікавими і смішними мемами про “Пашу Мерседеса”.

Про нього навіть склади пісеньку.

Служба безпеки України повідомила про підозру митрополиту РПЦ в Україні Павлу. Йому інкримінують одразу дві статті Кримінального кодексу. Йдеться про розпалювання міжрелігійної ворожнечі та виправдання збройної агресії РФ.

Суперечки на території Києво-Печерської лаври 31 березня переросли у штовханину та невеликі сутички. До лаври прийшли активісти, щоб заявити свою прокураїнську позицію. Це агресивно сприйняли прибічники РПЦ, які вже кілька днів поспіль перебувають у лаврі.

Generated by Feedzy