Україна замовила 100 польських бронетранспортерів

Головна Сторінка » Україна замовила 100 польських бронетранспортерів

100 колісних бронетранспортерів Rosomak замовила Україна у Польщі.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив про це під час поїздки на завод Rosomak SA, повідомляє канцелярія президента Польщі.

Кошти на українські закупівлі надійдуть з європейських та американських фондів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі прагнуть створити найбільшу армію

“Rosomak перевірений бренд на різних полях битв. Вони є нашою національною цінністю та брендом польської промисловості”, сказав Моравецький.

KTO Rosomak польський чотиривісний колісний бронетранспортер. Таку техніку використовували 2008 року в Афганістані. Там показали стійкість до попадання ракет з РПГ-7.

24 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Польща планує побудувати огорожу заввишки 2,5 м на кордоні з Білоруссю.

Наприкінці січня 2022 року Польща розпочала будівництво огорожі на кордоні з Білоруссю. Вздовж кордону зведуть стіну завдовжки 186 км, аби стримувати мігрантські потоки. Нове загородження загальною довжиною 186 км та висотою 5,5 м.

2 жовтня повідомлялось, що Польща добудувала стіну на кордоні з Білоруссю завдовжки 187 км. Висота побудованої “стіни” 5,5 м. Огородження зроблено зі сталевих панелей висотою 4,5 м з колючим дротом нагорі.