Путін бачить себе до 30-го року. Ми б хотіли з ним закінчити раніше – Зеленський

Головна Сторінка » Путін бачить себе до 30-го року. Ми б хотіли з ним закінчити раніше – Зеленський

Президент країни-агресорки Російської Федерації Володимир Путін “бачить себе до 30-го року”.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський на пресконференції, повідомляє Gazeta.ua.

“Ми запропонуємо майданчик, на якому він (Путін. – Gazeta.ua) може погодитись із тим, що він програв цю війну. І що це була велика помилка, яка для нього маленька, а для нас це трагедія. І для всього демократичного світу це трагедія”, – сказав Зеленський.

“Чи Україна програє у цій війні? Я впевнений, що ні. Найважче було 24-е два роки тому. У нас немає альтернативи – не перемогти. Немає можливості програти”, – сказав глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План на 2024-й є. Він потужний – міністр оборони

“Якщо ми будемо сильні зброєю, ми не програємо цю війну. Ми переможемо. Тому що всі кроки назад Путіна, щоденні кроки назад точно будуть мати великий вплив на його суспільство. І тоді він буде думати вже про внутрішню безпеку”, – заявив президент України.

“Якщо подивитися на меседжі, які дає Путін, все говорить про плани 30-го року. Ось вам і відповідь, що збирається робити він. Він бачить себе до 30-го року. А ми би хотіли з ним закінчити раніше”, – сказав Зеленський.

У 2022 році президент України назвав 10 пунктів формули миру.

Говорити про завершення війни можна буде лише після того, як РФ виведе свої війська з території України, сказав Зеленський.