Ворог генерує нові сили, еквівалентні до втрат – американські аналітики

Головна Сторінка » Ворог генерує нові сили, еквівалентні до втрат – американські аналітики

Російська Федерація генерує нові сили приблизно зі швидкістю, еквівалентною поточним втратам російських окупантів.

Російські війська наразі проводять наступальні операції в Україні, несуть великі втрати, “покладаючись на криптомобілізацію”. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

“Росія генерує нові сили приблизно зі швидкістю, еквівалентною поточним російським втратам, що дозволяє російським військам постійно посилювати атакуючі підрозділи і регулярно проводити ротацію на оперативному рівні”, – пише ISW.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План на 2024-й є. Він потужний – міністр оборони

Також Інститут вивчення війни повідомив, що РФ місяцями створювала умови для проведення операцій гібридної війни у країнах Балтії і Фінляндії і наразі проводить такі операції проти Молдови.

Цілями Путіна залишаються руйнування НАТО як ефективного альянсу, розрив зв’язку між США і Європою і побудова “нового світового порядку”, повідомив ISW.

Сили оборони України відбили атаки російських окупаційних військ на Куп’янському, Бахмутському, Авдіївському і Новопавлівському напрямках. На Бахмутському та Авдіївському відбили 13 і 14 ворожих атак.

За 730 днів втрати російських окупаційних військ в Україні становили 409 820 осіб. Українські воїни знищили 12441 броньованих машин росіян, 6542 танків, 340 літаків, 325 гелікоптерів, 25 кораблів і катерів і підводний човен окупантів.