Путін готує росіян до тривалої війни – британська розвідка

Головна Сторінка » Путін готує росіян до тривалої війни – британська розвідка

Кремль виправдовує тривалість війни з Україною тим, що Москва насправді нібито воює з Заходом.

Таким чином мешканців Росії готують до зниження рівня життя, повідомило 22 лютого Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

“14 лютого речник російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив журналістам, що хоча й так звана спеціальна військова операція почалася як операція проти України, згодом вона набула форми війни проти колективного Заходу. Війни, коли країни колективного Заходу на чолі зі США безпосередньо залучені до цього конфлікту”, – сказано у звіті.

Це відповідає тенденції у російській риториці, яка намагається виправдати тривалість війни та масштаб російських втрат, зображуючи війну як прямий конфлікт із Заходом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільник ГУР розказав про зміни на фронті після захоплення Авдіївки

Пєсков визнав, що війна триватиме “трохи довше, але це не змінить ходу речей”.

“Офіційна версія РФ спрямована на те, щоб підготувати населення країни до довгострокового конфлікту і пов’язаного з ним зниження рівня життя всередині країни, одночасно забезпечуючи впевненість в остаточній перемозі Росії”, – зазначають у британській розвідці.

Російська Федерація зараз становить для Швеції найбільшу загрозу. Про це заявила керівниця Служби державної безпеки скандинавської країни Шарлотт фон Ессен.