fbpx

Путін наказав перевірити бомбосховища на всій території Росії

Головна Сторінка » Путін наказав перевірити бомбосховища на всій території Росії

Кремль наказав перевірити і відремонтувати бомбосховища по всій Росії.

Нині перевіряють занедбану інфраструктуру радянських часів. Про це кілька колишніх і нинішніх російських чиновників розповіли виданню The Moscow Times.

В РФ нині є тисячі бункерів, укріплених підвалів та інших безпечних укриттів. Багато з них десятиліттями було законсервовано. Але як тільки стало зрозуміло, що війна проти України затягується, місцева влада почала витрачати сотні мільйонів рублів, щоб знову зробити їх придатними для використання.

Зокрема, влада Краснодарського краю витратить на ремонт бомбосховищ в цьому році понад 6 млн рублів, Нижнього Новгорода ‒ 50 млн рублів, Рязані ‒ 1 млн.

“Рішення про інспекцію мережі бомбосховищ було ухвалене урядом ще навесні. Команду розпочати масштабну перевірку та навести лад отримали МНС, Міноборони та інші цивільні міністерства”, розповів один з чиновників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо Путін закріплює корупцію в Росії ‒ в ISW пояснили

Існування директиви з модернізації бомбосховищ з Москви підтвердив також високопоставлений чиновник адміністрації одного з далекосхідних регіонів Росії. Це ‒ більш ніж за 7 тис. км від лінії фронту.

“З Москви був відданий наказ проводити ці роботи всюди: огляд і ремонт”, ‒ сказав чиновник.

А в Казані, наприклад, через непридатність бомбосховищ як укриття розглядають місцеве метро. У Петрозаводську стало відомо, що в укриттях може розміститися лише восьма частина мешканців міста.

При цьому деякі чиновники намагаються применшити значення ремонтів бомбосховищах. Наприклад, у Саратовській області, за сотні кілометрів від лінії фронту, у грудні почали називати бомбосховища “глибоким житлом”. А в Нижньому Тагілі, навпаки, відкрито встановили покажчики на шляху до бункерів.

Росія не може досягти успіху на фронті і вже “благає про переговори”. Для цього окупанти формуються “цілий пул перемовників”. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та борони Олексій Данілов.

Російське командування хоче якнайшвидше почати новий масштабний наступ, щоб встигнути до надходження важкої західної техніки до України. Водночас деякі російські пропагандисти скептично ставляться до здатності Росії почати успішний наступ наприкінці лютого. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Generated by Feedzy