Путін не зможе перемоги: Бен Воллес зробив заяву у Києві

Головна Сторінка » Путін не зможе перемоги: Бен Воллес зробив заяву у Києві

Російський диктатор Володимир Путін має усвідомити, що він не зможе перемогти у розв’язаній ним війні.

Підтримка України партнерами залишатиметься непохитною. Про це за підсумками зустрічі із міністром оборони України Олексієм Резніковим заявив глава оборонного відомства Великої Британії Бен Воллес, повідомляє пресслужба українського Міноборони.

“Президент Путін повинен усвідомити, що він не може виграти цю незаконну війну яку він розв’язав, незважаючи на те скільки він відправить на смерть російських солдат задля свого его та імперських амбіцій. Він не досягне успіху, а міжнародна спільнота стане лише сильнішою у протистоянні цій агресії”, ‒ наголосив Воллес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сунак різко відповів на заклик припинити вогонь в Україні

За його словами, право України на самооборону, яке їй надано Статутом ООН, є беззаперечним.

“Незважаючи на всі міжнародні закони, не зважаючи на Женевську конвенцію, росіяни продовжують цілеспрямовано націлюватися зброєю на населення України. Право України на самооборону, яке їй надано Статутом ООН, є беззаперечним. За всіма законодавчими актами, маючи таке право на самооборону, Україна може просити допомогу у своїх друзів та союзників, ‒ сказав британський міністр.

Він також підкреслив, що міжнародне право стосується всіх та не може діяти на когось окремо.

“Зараз Росія починає усвідомлювати, що союзники України будуть разом із нею у її праві на самооборону й допомагатимуть Україні всіма можливими видами озброєння, починаючи з протитанкових ракет і завершуючи танками, Storm Shadow, і вже зараз ‒ F-16”, ‒ додав Воллес.

Міністр оборони Олексій Резніков зустрівся в Києві з британським колегою Беном Воллесом. Вони говорили про підготовку українських військових і передачу Україні далекобійних ракет Storm Shadow та іншого озброєння.

Британський міністр зазначив, що ракети Storm Shadow стали першою зброєю такого типу, що надали Україні партнери.