fbpx

Путін планує новий наступ на лютий або березень ‒ Bloomberg

Головна Сторінка » Путін планує новий наступ на лютий або березень ‒ Bloomberg

Російський диктатор Володимир Путін планує новий наступ проти України. Водночас він готує РФ до конфлікту із США та їхніми союзниками, який, за очікуваннями Путіна, триватиме роками.

Новий наступ Росії може розпочатися вже в лютому або березні. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на офіційних осіб РФ, знайомих із ситуацією.

Кремль прагне продемонструвати, що його війська ще можуть повернути собі ініціативу після місяців втрати позицій. Разом з тим, Росія посилює тиск на Київ і його союзників, щоб ті погодилися на перемир’я, яке залишить за Росією контроль над захопленими територіями.

“Навіть Путін не може заперечувати слабкість армії, яку він вибудовував десятиліттями, після того, як його війська втратили більше половини своїх початкових успіхів в Україні. Постійні невдачі призвели до того, що багато хто в Кремлі став більш реалістично оцінювати свої найближчі амбіції, визнаючи, що навіть утримання нинішньої лінії фронту було б досягненням”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали приблизну дату початку трибуналу для Росії

Але Путін, як і раніше, переконаний, що більші сили Росії і готовність прийняти величезні втрати дозволять йому перемогти.

“За словами людей, наближених до Кремля, новий наступ може розпочатися вже в лютому або березні. Їхні коментарі підтверджують попередження України та її союзників про наближення нового наступу РФ. Він може розпочатися ще до того, як Київ отримає обіцяні американські і європейських бойові танки”, ‒ наголошує видання.

За словами джерел, нова хвиля мобілізації в РФ можлива вже цієї весни. Оскільки економіка і суспільство країни все більше підпорядковуються потребам війни.

“Путін розчарований тим, як йдуть справи, але він не готовий відмовитися від своїх цілей. Це просто означає, що шлях буде довшим, кривавішим і гіршим для всіх”, ‒ сказала засновниця аналітичного центру R.Politik Тетяна Станова.

Втім, представники американської та європейської розвідки сумніваються, що Росія має ресурси для нового масштабного наступу, навіть після мобілізації 300 тисяч військових минулої осені. Тим часом союзники України посилюють постачання зброї, готуючись вперше передати бронемашини і бойові танки, які можуть допомогти українським військам прорвати російську оборону.

У Росії поступово починають усвідомлювати, що програють війну в Україні. На це вказує істерика російських пропагандистів, що різко посилилася, після чергового масштабного пакета Західної військової допомоги Україні.

Люди, які знаходяться в ближньому колі російського диктатора Володимира Путіна, також бачать, що перспективи поразки РФ у війні стають все більш відчутні, розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв’ю 24 каналу.

Загальні бойові втрати Росії на ранок 27 січня становлять понад 124 710 осіб. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 850 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Generated by Feedzy