Путін зацікавлений у створенні добровольчих загонів – розвідка Великої Британії

Головна Сторінка » Путін зацікавлений у створенні добровольчих загонів – розвідка Великої Британії

29 вересня 2023 року російська влада опублікувала відео зустрічі президента РФ Володимира Путіна з колишнім начальником штабу ПВК “Вагнера” Андрієм Трошевим.

Трошеву доручили нагляд і створення нових “добровольчих бойових загонів”. На зустрічі також був присутній заступник міністра оборони Юнус-Бек Євкуров, передає розвідка Великої Британії.

“Приблизно під час повстання в червні 2023 року Трошев взяв участь в офіційних силах безпеки: він, ймовірно, брав участь у заохоченні інших співробітників “Вагнера” підписувати контракти. Багато ветеранів “Вагнера”, ймовірно, вважають його зрадником”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін наказав ексначальнику штабу “вагнерівців” формувати загони для війни проти України

У розвідці вважають, що підтримка Трошева та Євкурова вказує на те, що Росія продовжує використовувати добровольчі підрозділи та приватні військові компанії. Там готові спиратися на досвід ветеранів, які можуть продемонструвати свою лояльність державі та постійну участь у Глобальному Півдні. Але Кремль буде за ними наглядати.

Бойовики російської приватної військової компанії “Вагнер” уже повернулися на війну в Україну. Вони зайняли позиції у Бахмуті. Про це повідомляє CNN з посиланням на українських військових, які діють на цьому напрямку.

За даними британської розвідки, останніми тижнями до 100 колишніх бойовиків приватної військової компанії “Вагнер” почали прибувати в Україну. Вони потрапляють на фронт невеликими групами у складі російських підрозділів або ж окремо.