fbpx

Путін збирає депутатів до Кремля – буде “приєднувати нові території”

Головна Сторінка » Путін збирає депутатів до Кремля – буде “приєднувати нові території”

Депутати російської Держдуми отримали на п’ятницю, 30 вересня, запрошення до Кремля.

Там має відбутися “важливий захід” за участі президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомило російське видання “РИА Новости”.

Зокрема, депутат Денис Парфьонов повідомив, що депутатам розіслали запрошення до Кремля на 15:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На захоплених територіях Донбасу росіяни мобілізували майже всіх чоловіків ГУР

Пізніше прессекретар Путіна Дмитро Пєсков розповів, що там відбудеться “церемонія підписання документів про вступ до складу Росії нових територій”.

За його словами, договори будуть підписані зі всіма чотирма територіями, де пройшли так звані “референдуми”.

“Буде об’ємний виступ Путіна”, додав Пєсков.

Сполучені Штати Америки ніколи не визнають результати так званих референдумів, які російські сили провели на захоплених територіях України. За словами речника Державного департаменту Неда Прайса, оголошені результати фіктивних референдумів заздалегідь сфабриковані.

На окупованих територіях України оголосили результати псевдореферендумів. Їх оприлюднили очільники окупаційних адміністрацій. Так, за включення так званої ЛНР до складу РФ нібито проголосували 98,42% жителів, окупованої частини Запорізької області 93,11%, окупованої частини Херсонської області 87,05%, так званої ДНР 99,23% жителів.

Президент Володимир Зеленський назвав фарсом псевдореферендуми, які провела Росія на окупованих територіях України. Він заявив, що будь які злочинні дії Росії нічого не змінять для України.

Generated by Feedzy