fbpx

Путін звертається до росіян: чим лякає диктатор

Головна Сторінка » Путін звертається до росіян: чим лякає диктатор

Російський диктатор Володимир Путін до роковин війни в Україні зробив нову цинічну заяву.

У своєму щорічному посланні до Федеральних зборів 21 лютого кремлівський диктатор визнав, що нинішній час є “складним” для Росії, але звинуватив у цьому Сполучені Штати Америки й НАТО. За словами Путіна, РФ, яка несе колосальні втрати в Україні, збирається “крок за кроком вирішувати” нові завдання так званої спеціальної воєнної операції в Україні, передає Gazeta.ua.

“Ми крок за кроком обережно й послідовно вирішуватимемо завдання, які стоять перед нами”, сказав Путін.

Він пригрозив ескалацією у війні, якщо Україна отримає далекобійну зброю:

“Захід намагається переламати хід бойових дій, збільшуючи військові поставки Києву. Одна обставина має бути зрозуміла для всіх: що більш далекобійні західні системи будуть прибувати до України, то далі ми будемо змушені відсувати загрозу від наших кордонів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін збирається мобілізувати сотні тисяч росіян американська розвідка

Водночас президент РФ продовжив звинувачувати Україну й західних союзників у намірах вдарити по окупованому Криму.

“Ті, хто спланували нову атаку на Донецьк, на Донбас, чітко розуміли, що наступна мета удар по Криму. Ми це знали та розуміли. А Київ про це відкрито каже”, додав очільник Кремля.

Путін також заявив про нібито “захист своїх людей і свого дому”, звинувативши і офіційний Київ, і США в “потуранні нацизму”.

Водночас російський лідер декілька разів повторив, що Росія нібито не воює з Україною. В усьому, що зараз відбувається, він винуватить колективний Захід та “Київський режим”.

“Захід використовує Україну як полігон проти РФ. Ми не воюємо з народом України, про це я вже багато разів говорив. Народ України став заручником режиму та його західних господарів, котрі фактично окупували цю країну у політичному, військовому, економічному сенсі. Відповідальність за розпалювання українського конфлікту за ескалацію, зростання кількості жертв повністю лежить на західних елітах”, додав кремлівський диктатор.

21 лютого центральні вулиці Москви перекрили для автотранспорту через послання російського диктатора Володимира Путіна до Федеральних зборів.

Generated by Feedzy