П’ять кімнатних рослин, які не можна тримати вдома самотнім жінкам

Головна Сторінка » П’ять кімнатних рослин, які не можна тримати вдома самотнім жінкам

Деякі рослини мають негативну енергетику і можуть відлякувати чоловіків.

Якщо ви самотня жінка і хочете привабити чоловіка у своє життя, краще утриматися від вирощування цих рослин у вашому домі, пише glavred.

Які квіти не можна тримати вдома самотнім жінкам

Плющ. Вважається, що плющ поглинає чоловічу енергію і перешкоджає створенню сім’ї.

Диффенбахія. Ця рослина також вважається “чоловікогоном”. Вона відлякує чоловіків і може привести до проблем у відносинах.

Сансевієрія (щучий хвіст). Ця рослина також має негативну енергетику. Вона може викликати самотність і депресію.

Фікус. Фікус вважається рослиною, яка приносить в будинок біду. Він може сприяти втраті грошей, здоров’я або навіть життя.

Кактус. Кактуси також вважаються рослинами, які приносять в будинок негатив. Вважається, що вони можуть викликати конфлікти, сварки і навіть розлучення.

Рослини, які приносять удачу і любов дівчатам

Троянда. Троянди вважаються символом любові і романтики. Вважається, що вони приваблююють в життя дівчини любов і щасливі відносини.

Орхідея. Орхідеї вважаються квітами краси і досконалості. Вони приваблюють в життя дівчини удачу, успіх і багатство.

Бегонія. Бегонія вважається квіткою радості і добробуту. Вона приносить в життя дівчини щастя і гарний настрій. Герань. Герань вважається квіткою удачі і процвітання. Вважається, що вона залучає в життя дівчини удачу, гроші і успіх. Фіалка. Фіалка вважається квіткою любові і вірності. Вважається, що вона привертає в життя дівчини любов, гармонію і взаєморозуміння.

Прикмети

Кактуси, колючки яких спрямовані вгору, притягують в будинок негативні енергії і конфлікти. Якщо ви хочете поставити кактус в будинку, краще вибирати рослини з колючками, спрямованими вниз.

Отруйні рослини, такі як олеандр або молочай, можуть принести в будинок нещастя і навіть смерть. Якщо ви хочете вирощувати такі рослини, краще тримати їх подалі від дітей та домашніх тварин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змусити кактуси цвісти – кілька порад

Рослини з гострими листям, такі як драцена або кордиліна, можуть викликати сварки і конфлікти в сім’ї. Якщо ви хочете вирощувати такі рослини, краще ставити їх у вітальні або інших громадських місцях.

Звичайно, ці прикмети не мають наукового підтвердження. Однак, якщо ви вірите в них, краще утриматися від вирощування рослин, які можуть принести в будинок нещастя.

Взимку важливо зберегти ваші троянди, щоб вони гарно цвіли наступного сезону. Їм потрібно приділити увагу, поки зберігається низька температура.

Британські садівники-експерти пояснили, коли саме слід обрізати троянди для здорового відростання в наступному році.