П’ять найкращих кішок у світі: хто очолив рейтинг

Головна Сторінка » П’ять найкращих кішок у світі: хто очолив рейтинг

У світі існує понад 70 порід кішок, які здатні зачарувати своєю грайливістю, відданістю, харизмою та витонченістю.

Ось список найкращих порід котів у світі, які справді відрізняються формою, розміром, характером і зовнішнім виглядом від інших, пише jagranjosh.

Мейн Кун

Першим у списку є мейн-кун. Ці прекрасні створіння популярні завдяки своїм великим розмірам і доброзичливості. Їх часто називають “ніжними велетнями”. Порода походить з штату Мен в США. Що робить цих кішок особливими, так це те, що вони мають красиві пухнасті хвости та пучкові вуха. Крім того, особливий пучок шерсті на вухах – це те, що робить цих створінь впізнаваними.

Перська

Ці коти популярні своєю довгою шерстю, милою поведінкою та круглою мордою. Якщо ви думаєте, що кішки безжальні й агресивні істоти, ви можете помилятися, побачивши ласкаву вдачу перських котів. Однак важливо відзначити, що ці кішки потребують регулярного догляду.

Сіамська

У сіамців витончене тіло і мигдалеподібні красиві очі. Цих кішок легко впізнати. Ці кішки надзвичайно соціальні та голосні. Ще один аспект, який робить цих кішок унікальними, це те, що вони також досить розумні. Вони створюють міцні зв’язки з людьми, і з ними можна грати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які породи кішок живуть найдовше: перевірте своїх улюбленців у списку

Бенгальська

Бенгальські кішки відомі своєю дикою зовнішністю. Вони мають унікальну мармурову, плямисту шерсть. Це надзвичайно активні коти. Ці прекрасні створіння часто люблять інтерактивні ігри. Проводити час із цими грайливими та розумними котами могло б стати задоволенням для багатьох.

Сфінкс

Ці коти надзвичайно унікальні, оскільки вони популярні завдяки своєму унікальному безшерстому вигляду. Що робить цих кішок ще більш особливими, так це те, що вони надзвичайно ласкаві істоти, з якими приємно грати.

Звичайна кішка може прожити в середньому 18-20 років. Натомість середня тривалість життя кішок породи “сфінкс” становить лише сім років.