П’ять овочів, які після приготування корисніші, ніж сирі

Головна Сторінка » П’ять овочів, які після приготування корисніші, ніж сирі

Є список продуктів, які після приготування містять ще більше корисних речовин, ніж у сирому вигляді.

Хоча більшість впевнені, що після термічної обробки їжа втрачає свої корисні властивості.

Нутриціолог Таміла Максюх розповіла у своєму Instagram які продукти корисніші в готовому вигляді.

Морква

Цей овоч у готовому вигляді містить в собі більше вітаміну А, який позитивно впливає на зір, шкіру, нігті та здоров’я кісток. Щоб отримати максимальну користь з моркви, краще її вживати з корисними жирами – олія, риба, горіхи тощо.

Гриби

При термічній обробці грибів руйнується шкідлива токсична речовина – агаритин. При цьому збільшується кількість калію та антиоксидантів, які позитивно впливають на печінку.

Гарбуз

В готовому вигляді містить набагато більше вітаміну А, вітаміну Е, мінералів та антиоксидантів, що позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту та зміцнюють судини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фрукти та овочі серпня, які варто додати до щоденного раціону

Спаржа

Багата на вітамін Е та вітамін В9, який також ще називають фолієвою кислотою. Ці корисні речовини стимулюють роботу нирок та допомагають боротись з набряками.

Помідор

Після термічної обробки цей овоч містить більше антиоксидантів, що сприяють нормалізації артеріального тиску та позитивно впливають на імунну систему.

Існує багато неправильних уявлень, що вважати фруктами, а що – овочами. Опублікували несподіваний перелік овочів, які насправді є фруктами і пояснили чому. Зокрема, баклажани вважається ягодою. Тільки дуже великими. Вони не такі солодкі, як ягоди, і, можливо, не стануть чудовим доповненням до ранкового йогурту, але технічно вони є фруктами.