П’ять овочів, які варто їсти лише приготовленими. Чому так

Головна Сторінка » П’ять овочів, які варто їсти лише приготовленими. Чому так

Є п’ять овочів, які варто їсти лише після приготування. Сирими їх краще не вживати.

Інакше ви не отримаєте від них корисних речовин, пише ndtv.

Шпинат. Це один з найкорисніших листових овочів.

Солодка картопля. Варіння солодкої картоплі зберігає більше бета-каротину і робить поживні речовини більш засвоюваними.

Гриби. Містять велику кількість антиоксиданту ерготіонеїну, який виділяється під час приготування. Ці антиоксиданти допомагають розщеплювати “вільні радикали”, що призводить до окислювального стресу в організмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Веганська дієта: науковці дослідили, що буде, якщо їсти лише рослинну їжу

Зелена квасоля. Зелені боби містять лектини, сполуку, яка може викликати різні проблеми з травленням. Приготування не тільки нейтралізує лектини, але й покращує смак, засвоюваність і вміст антиоксидантів.

Баклажани. Приготування баклажанів на пару дозволяє їх поживним компонентам зв’язуватися разом з жовчними кислотами, що дозволяє печінці легше розщеплювати холестерин і зменшувати його присутність в кровотоці.

Щоб бути бадьорим вранці, не обов’язково пити каву. Є інші продукти, з яких можна почерпнути енергію і в першу чергу допоможуть прокинутись. Також саме ці 10 продуктів сприятимуть зменшенню вживання кофеїну.

Листові овочі, зокрема, шпинат багаті залізом, від якого залежать процеси доставки кисню до органів і тканин організму. Крім того, до складу цього продукту входять і інші “стимулятори” енергії клітковина, магній і фолієва кислота.