П’ять продуктів, які краще викреслити зі щоденного раціону

Головна Сторінка » П’ять продуктів, які краще викреслити зі щоденного раціону

Те, що ми їмо щодня, безпосередньо впливає на самопочуття, енергію та здоров’я в цілому. Проте серед звичних продуктів часто ховаються “підступні вороги”.

Дієтологи радять переглянути свій раціон і відмовитися від п’яти найпоширеніших продуктів, які можуть заважати вам почуватися на всі сто. Їх не можна їсти кожний день.

М’ясо

Дієтологи не рекомендують їсти червоне м’ясо щодня. Все тому, що на його перетравлення організм витрачає щонайменше 6-8 годин. Найкраще замінити його рибою хоча б кілька разів на тиждень. Також можна урізноманітнити меню індичкою, м’ясом кролика або курча.

Молоко

Молоко у багатьох дорослих людей призводить до затримки рідини в організмі, а в результаті ви худнете повільніше. Крім того, молоко синтезується організмом на молекули глюкози тобто додаткова доза цукру, яка відкладається в організмі.

Краще замінити молоко ряжанкою, кефіром, грецьким йогуртом чи айраном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо не вистачає сонця: в яких продуктах найбільше вітаміну D

Вино

Незважаючи на те, що червоне сухе вино містить антиоксидант ресвератрол, випивати його щодня не найкраща ідея. Алкоголь у будь-якому випадку піднімає тиск, створює навантаження на кровоносну систему та серце.

Випічка

Мало хто знає, але в одному шматку торта міститься до 500 ккал. Вуглеводи створюють потужний стрибок ендорфінів, а потім їхнє різке падіння, що неминуче позначається на настрої. Також цукор у випічці викликає залежність.

Картопля

Хто б міг подумати, але щоденне вживання картоплі шляхом надлишку крохмалю та вуглеводів призводить до поступового збільшення ваги. Замість пюре, фрі чи смаженої краще вибрати найбільш здоровий варіант – запечену в морській солі чи травах.

Після 50 років ризик захворювань серця і судин значно зростає, знижується кісткова маса і стаються переломи. Йогурт не тільки підтримує здорову мікрофлору кишечника, але і є джерелом кальцію, що допомагає запобігти розвитку остеопорозу. Сир багатий кальцієм, а також вітаміном D, що покращує засвоєння кальцію.