П’ять способів, як вирівняти складки на шкіряному взутті

Головна Сторінка » П’ять способів, як вирівняти складки на шкіряному взутті

На шкіряному взутті ледь не з перших тижнів носіння з’являються небажані складки і заломи.

Ці заломи можуть бути викликані різними факторами. Але є кілька способів, як їх позбутись в домашніх умовах, пише glavred.

Чому на шкіряному взутті заломи

Зберігання взуття без використання дерев’яних розширювачів або в пресованому стані може сприяти утворенню заломів. Також повсякденне використання шкіряного взуття, особливо якщо воно не має підтримуючої форми, може привести до утворення складок і заломів.

Як позбутися від заломів вдома

Використовуйте розширювачі взуття: вони допоможуть зберегти форму і запобігти утворенню складок і заломів. Вставте їх всередину взуття, коли вони не використовуються.

Використовуйте спеціальні креми і масла: це засоби для догляду за шкіряним взуттям. Можуть допомогти пом’якшити шкіру і усунути заломи. Нанесіть невелику кількість крему на зону з заломами, а потім акуратно розрівняйте шкіру.

Використовуйте фен: якщо у вас є заломи на взутті, спробуйте прогріти зону феном на низькій температурі. Потім акуратно розрівняйте заломи руками або за допомогою взуттєвих розширювачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яке взуття купувати цієї осені: стильні варіанти, які вам сподобаються

Наповніть взуття: для усунення тимчасових заломів, можна всередину взуття вставити тканинні шматки або паперові рушники і залишити їх на ніч. Це допоможе повернути шкірі форму.

Носіть взуття за призначенням: намагайтеся стежити за правильним використанням взуття і уникайте тривалого носіння кілька днів поспіль.

Виробники вже навчилися робити дійсно якісний шкірозамінник, який важко відрізнити від натурального матеріалу. Існують навіть спеціальні спреї з запахом шкіри.

Щоб визначити чи шкіра натуральна, на допомогу прийде звчайна волога серветка без спирту та олії. Легенько прикладіть одну серветку до матеріалу. Достатньо буде всього лише 10 секунд, щоб натуральна шкіра увібрала вологу. Слід повністю зникає після висихання, тож не хвилюйтеся. Якщо на виробі ви не бачите жодного сліду вологи перед вами річ із шкірозамінника.