fbpx

Пєсков не виключає зустрічі чиновників РФ із директором ЦРУ. Як відреагували у США

Головна Сторінка » Пєсков не виключає зустрічі чиновників РФ із директором ЦРУ. Як відреагували у США

У Державному департаменті США прокоментували заяву спікера Кремля Дмитра Пєскова про те, що чиновники РФ можуть зустрічатися з директором ЦРУ Вільямом Бернсом.

Росіяни постійно люблять натякати на потенційні контакти зі США та їхніми союзниками, повідомив речник Держдепу Нед Прайс під час брифінгу.

“Наша давня позиція від початку російської агресії полягає в тому, що це не може бути звичайною справою”, – сказав Прайс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський припустив, що Путін мертвий: реакція Кремля

Переговори з РФ можуть стосуватися лише питань національної безпеки США і країни мають для цього канали для обговорень.

“Ми недвозначно передали наслідки анексії. Секретар Блінкен зробив те саме. Ми також недвозначно вказали на витрати та наслідки, які спричинить застосування хімічної або ядерної зброї”, – заявив дипломат.

У Росії зробили заяву щодо переговорів про мирний договір з Україною. Наполягають на відсутності будь-яких домовленостей з Європою.

На цьому наголосив речник Кремля Дмитро Пєсков. Так він спробував спростувати інформацію про зустрічі заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака зі своїми давніми європейськими знайомими. Говорять, він ходить на зустрічі з політиками колишніх часів у Європі. І робить це не просто так. Його мета, як зазначають джерела, обговорення можливих сценаріїв урегулювання війни в Україні.

Generated by Feedzy