fbpx

Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про переговори з Україною

Головна Сторінка » Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про переговори з Україною

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 28 лютого.

Речник президента Російської Федерації Дмитро Пєсков поширив чергову маніпуляцію щодо війни в Україні, повідомила у вівторок пресслужба ЦПД в Telegram.

“Переговори з альтернативними силами України можливі після досягнення цілей спецоперації (повномасштабної війни Gazeta.ua)”, заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведєв “розродився” новими погрозами про апокаліпсис

Водночас посол РФ у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов поширив нову дезінформацію щодо війни в Україні:

“Вашингтон розв’язав проти Росії масштабну гібридну війну, втягнувши у неї європейських союзників. Відкрито декларує мету завдати нашій країні стратегічної поразки. І при цьому наполягає на інспектуванні наших баз стратегічного наступального озброєння, які за сприяння Пентагону зазнали українських атак”.

Коментуючи слова експосла США в РФ Джона Саллівана про те, що російські війська планують використовувати хімічну зброю у зоні так званої СВО, начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту збройних сил Росії Ігор Кирилов проманіпулював заявою.

“Розцінюємо цю інформацію як намір самих США та їхніх посібників провести в Україні провокацію з використанням токсичних хімікатів”, заявив він.

Російська влада активно веде інформаційну операцію проти власних громадян, аби ті охочіше йшли воювати проти України. Кремль навмисно просуває наратив про те, що саме існування Росії під загрозою.

Диктатор Володимир Путін звинуватив Захід у тому, що той вже має “викладені на папері” плани знищення Російської Федерації в її нинішньому вигляді. Він зауважив, що Росія була змушена призупинити свою участь у договорі СНО, щоб забезпечити свою стратегічну стабільність і безпеку перед обличчям зусиль Заходу використати СНО для підриву стратегічних перспектив Росії.

Generated by Feedzy