Рада проголосувала за звільнення Кубракова. Він прокоментував рішення

Головна Сторінка » Рада проголосувала за звільнення Кубракова. Він прокоментував рішення

Верховна Рада 9 травня проголосувала за постанову про звільнення Олександра Кубракова з посади посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

Відповідне рішення підтримали 272 депутати, повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Самого віцепремʼєра під час голосування не було в залі.

Натомість на своїй сторінці у Facebook він наголосив, що “завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи Міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Перепрошивка” уряду головоломка, яку вирішує Зеленський

За словами Кубракова, керівництво фракції та глава уряду Денис Шмигаль із ним це рішення не обговорювали. На засідання фракції та профільного комітету не запрошували.

“Нагадаю, з травня 2021 року я очолював Міністерство інфраструктури України. З перших днів війни до наших обовʼязків у галузі транспорту та пошти додалися військова логістика, відновлення житла та муніципальної інфраструктури. У грудні 2022 року Верховна Рада прийняла рішення про моє призначення Віце-прем’єр-міністром з відновлення України та міністром нового, обʼєднаного міністерства. За підтримки президента України Володимира Зеленського нам вдалося запустити ряд важливих для держави ініціатив та проєктів. Щодо голосування за даний проект постанови Верховною Радою – за 5 років спільної роботи ми пройшли великий шлях. З абсолютною більшістю – шлях в одному напрямку. Кожен приймає рішення відповідно до своїх переконань і несе за це відповідальність”, – зазначив Кубраков.

Проєкт постанови про звільнення Олександра Кубракова за ініціативою нардепів 9 травня було опубліковано на сайті парламенту. Його авторами виступили 39 депутатів.

За інформацією нардепів, міністерство, яке він очолював, мають намір знову розділити на два: інфраструктури та розвитку регіонів.