fbpx

Рада призначила нового міністра внутрішніх справ України ‒ що про нього відомо

Головна Сторінка » Рада призначила нового міністра внутрішніх справ України ‒ що про нього відомо

Верховна Рада у вівторок, 7 лютого, проголосувала за призначення Ігоря Клименка міністром внутрішніх справ України.

За таке рішення віддали голоси 321 народний депутат, повідомляє Gazeta.ua.

Кандидатуру Ігоря Клименка на посаду міністра уряд вніс до парламенту 6 лютого.

Новому міністру 50 років. Родом він з Києва. Має звання генерала поліції 1-го рангу та науковий ступінь доктора психологічних наук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загибель Монастирського та команди: коли розкриють таємницю “чорної скриньки”

У 1994 році закінчив Харківський військовий університет. Після військової служби із 1998 року перейшов до лав органів внутрішніх справ. Перебував на різних посадах із психологічного забезпечення в УМВС Харківщини. Потім очолив центр практичної психології Департаменту кадрового забезпечення МВС України.

У 2014 році Клименко закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”. Того ж року став заступником начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС. А з 2015 по 2017 рік очолював Департамент кадрового забезпечення Національної поліції України.

Із жовтня 2017-го перебував на посаді заступника Голови Національної поліції України ‒ начальника Департаменту кадрового забезпечення. А з березня 2018 року став заступником Голови Національної поліції України.

Із 25 вересня 2019-го до 20 січня 2023 року Ігор Клименко очолював Національну поліцію України.

18 січня 2023 року уряд призначив Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ і поклав на нього виконання обов’язків міністра після загибелі керівництва МВС в авіакатастрофі в Броварах.

Відразу після призначення на посаду виконувача обов’язків міністра Ігор Клименко наголосив, що ставить першочерговим завданням забезпечення стабільної роботи всіх підрозділів відомства.

“Це велика втрата для всього великого колективу Міністерства внутрішніх справ. Чесно кажучи, на даний момент ми просто всі спустошені. Тому що втратили наших професійних керівників, авторитетних людей, наших товаришів… Хочу висловити слова співчуття рідним усіх загиблих сьогодні в катастрофі. На сьогоднішній день наше основне завдання це продовження тієї лінії та політики МВС, яку започаткував та успішно впроваджував міністр Денис Монастирський”, ‒ сказав тоді Клименко.

А нещодавно, коментуючи перебіг розслідування авіакатастрофи в Броварах, виконувач обов’язків міністра заявив, що співробітники МВС відразу після трагедії почали працювати над вивченням обставин справи і роблять все можливе для якнайшвидшого встановлення істини.

“Ми оглянули та перевірили величезний масив інформації. Це стосувалося і відеокамер, і громадян, які тим чи іншим чином свідчили щодо катастрофи… Звісно, ми сподіваємось і зацікавлені в тому, щоб слідство якнайшвидше завершилося і ми дізналися про причини цієї авіакатастрофи”, ‒ наголосив Клименко.

21 січня у Києві біля будівлі Міністерства внутрішніх справ попрощалися з керівниками відомства. Вони загинули у гвинтокрилі, що впав на територію дитсадка у Броварах 18 січня.

Авіакатастрофа у Броварах загалом забрала життя 14 людей, серед них голова МВС Денис Монастирський. До лікарні потрапило 30 людей, зокрема 12 дітей.

Гвинтокрил того дня летів з керівництвом МВС у відрядження. Чому впало судно, встановлює слідство. Служба безпеки розглядає три версії трагедії.

Generated by Feedzy