fbpx

Речі Аль Капоне продали на аукціоні за $3 млн

Головна Сторінка » Речі Аль Капоне продали на аукціоні за $3 млн

На аукціоні в США за $ 3 млн продали особисті речі американського гангстера Аль Капоне.

На продаж виставили 174 предмета, включаючи вогнепальну зброю, особисті фото, а також прикраси та меблі. Про це пише ВВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хворий мафіозі у тюрмі писав пісні

Аукціон “Століття популярності: маєток Аль Капоне” провели в приватному клубі в Каліфорнії. Він привернув увагу близько 1000 учасників торгів.

Найпопулярнішим товаром виявилася улюблена рушниця Капоне, яке продали за $860 тис. За даними Chicago Tribune, ця зброя досягла найбільшої ціни від продажу вогнепальної зброї в ХХI столітті на аукціоні.

Аль Капоне був бандитом з Чикаго, відомим в 1920-х, в епоху “сухого закону”. Зрештою, його посадили до в’язниці за ухилення від сплати податків. Він провів за гратами кілька років.

Зброя і посуд належали американському гангстерові і його синові Сонні. Речі залишалися у володінні його сім’ї майже 75 років після смерті гангстера в 1947 році, у віці 48 років.

Дайана Капоне – одна з трьох, що залишилися в живих трьох внучок Аль Капоне, які живуть в Каліфорнії. Вона каже, що рішення продати предмети прийняла через те, що вона і її сестри стали старшими, і деякі речі для них вже не являють такої цінності. Вона також каже, що аргументом на користь продажу стала також зростає загроза пожеж в будинках в Каліфорнії.

Аль Капоне 17 березня 1930-го випустили на свободу. Його заарештовували федеральна податкова служба за несплату податків. Слідчі не змогли довести вчинених ним інших злочинів.