Республіканці отримують статті про наслідки нестачі боєприпасів для України

Головна Сторінка » Республіканці отримують статті про наслідки нестачі боєприпасів для України

Пресслужба Білого дому надіслала республіканцям у Палаті представників “Пакет для читання під час відпустки”.

Туди ввійшла низка статей з американських ЗМІ про те, які наслідки переживає Україна через затримку пакета допомоги від США, повідомив речник Білого дому Ендрю Бейтс, передає “Голос Америки”.

Республіканцям надіслали статтю Fox News про те, що ЗСУ вийшли з Авдіївки через нестачу боєприпасів.

Є там і матеріал AP про те, як працівники на американських заводах чекають на ухвалення законопроєкту про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, аби кошти з цієї допомоги надійшли на заводи в Огайо, Пенсильванії, Техасі та інших штатах, щоб забезпечити робочі місця та підняти місцеву економіку.

Також там є стаття BBC із заголовком “Зниклих в Україні дітей вистежили в Росії цифрові детективи”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи справді Джонсон не підтримує Україну – Клімкін пояснив позицію спікера Палати представників США

“Республіканці Палати представників кажуть, що дбають про боротьбу з жорстоким поводженням з дітьми, але вони закривають очі на те, що Росія викрала тисячі українських дітей”, наголосив Бейтс.

Законодавцям надішлють статті з критикою спікера Палати представників Майка Джонсона за те, що той не погодився на зміни до законодавства про безпеку кордонів США.

“Спікер Джонсон не показав жодних ознак скасування відпустки республіканців, він ставить власну внутрішню політику вище безпеки американського народу”, – підсумував речник Білого дому.

Палата представників Сполучених Штатів Америки вирішила піти на перерву до 28 лютого. При цьому законопроєкт щодо фінансової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню так і не був проголосований.

Президент США Джо Байден різко висловився щодо цієї двотижневої перерви. За його словами, “нездатність підтримати Україну в цей критичний момент ніколи не буде забута”.