Резніков відреагував на ідею Росії створити танкову дивізію з Т-34

Головна Сторінка » Резніков відреагував на ідею Росії створити танкову дивізію з Т-34

У Росії допустили зняття всіх радянських танків Т-34 з постаментів для того, щоб створити танкову дивізію.

Сучасні танки Заходу, які отримує Україна, вже “мають бути налякані”. Про це сказав міністр оборони України Олексій Резніков у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія розгортає танки часів СРСР в очікуванні контрнаступу ЗСУ ISW

“Після того, як Росія почала розконсервацію своїх танків Т-54, випущених наприкінці 1940-х років, вони також вирішили створити дивізію Т-34 часів Другої світової війни. План полягає в тому, щоб зняти їх з постаментів у містах по всій країні. Abrams, Leopard і Challenger тепер мають бути сильно налякані”, написав він.

Росія розконсервувала та почала відправляти в Україну з Далекого Сходу радянські середні танки сімейства Т-54/55 виробництва 40-х кінця 50-років минулого сторіччя.

Про це повідомляють розслідувачі Conflict Intelligence Team у Telegram. Також у них опинились відповідні фото ешелону з військовою технікою.

Розслідувачі зазначають, що факти відправки і використання ЗС РФ танків Т-62 під час вторгнення в Україну фіксуються ще з літа, але зняття зі зберігання Т-54/55 зафіксовано вперше.

Вони кажуть, що поряд зі зняттям зі зберігання БТР-50 і встановленням на МТ-ЛБ корабельних зеніток розконсервація танків однозначно свідчить про серйозні проблеми із забезпеченням російських військових бронетехнікою.