fbpx

Укренерго звернулося до українців: у чому причина

Головна Сторінка » Укренерго звернулося до українців: у чому причина

Національна енергетична компанії “Укренерго” закликала українців не “вестися””на заклики долучитися до “Години Землі”.

Це не сприяє економії електроенергії, зате може дуже нашкодити енергосистемі. Про це компанія заявила у суботу.

“На щастя, українці і в попередні роки не дуже підтримували цю ініціативу, яка насправді шкідлива і єдине, що чого призводить ‒ це до додаткової роботи диспетчерам”, ‒ повідомили.

Також опублікували фото з дописів про “Годину землі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 налаштувань смартфона, які допоможуть економити заряд батареї

Кількість виробленої електроенергії у кожен момент часу має відповідати кількості спожитої ‒ це закон фізики. Одночасне вимкнення світла ‒ це короткочасне зниження споживання.

Якщо цю акцію підтримає багато людей, особливо у великих обласних центрах, це може призвести до профіциту потужності в окремих регіонах, пояснили.

“Для забезпечення балансу енергосистеми диспетчер буде змушений різко знижувати потужність маневрової генерації ‒ іншими словами, відключати працюючі енергоблоки. Це погано навіть в мирний час, а зараз українські електростанції, як і мережі, зазнали значних пошкоджень від ударів Росії. Різке виключення, а потім включення ‒ коли “Година Землі” завершиться ‒ це зайве навантаження, яке не на користь надійності енергосистеми”, ‒ повідомили.

Найкращим внеском кожного буде щоденне ощадливе використання електроенергії у пікові ранкові та вечірні години, щоб зменшити нерівномірність споживання електроенергії упродовж доби, ‒ звернулися.

Минулого місяця Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг повідомила про нові правила інформування населення про графіки вимкнення електроенергії.

Тарифи на електроенергію для населення залишаться незмінними до закінчення опалювального сезону. Уряд зберіг фіксовану ціну до 30 квітня.

Generated by Feedzy