Загарбники готуються до евакуації з окупованої частини Запорізької області – Федоров

Головна Сторінка » Загарбники готуються до евакуації з окупованої частини Запорізької області – Федоров

Російські окупанти готуються до евакуації з тимчасово захопленої території Запорізької області на випадок контрнаступу Збройних сил України.

Загарбники вже тиждень як проводять збори та навчання щодо евакуації. Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Gazeta.ua.

За його інформацією, окупанти роблять розсилку в Telegram-каналах, як себе поводити під час контрнаступу ЗСУ.

“Вчора в одному з сіл навколо тимчасово окупованого Мелітополя вони збирали актив, у який увійшли колаборанти-поліцейські, колаборанти-викладачі, співробітники медичних закладів, які співпрацюють з росіянами, та з ними також в деталях проговорювали питання щодо евакуації”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ прокоментували інформацію про контрнаступ в Запорізькій області

Також, за словами мера Мелітополя, загарбники на окупованій частині Запорізької області посилюють фільтрацію населення, а також примусово намагаються провести видачу російських паспортів.

“Вони масово перевіряють наших жителів на блок-постах, масово проводять обшуки у квартирах, домівках. Сьогодні зранку вони оточили центральну площу Мелітополя, перевіряють навіть каналізаційні люки. Зазвичай вони так роблять, коли очікують високопосадовців”, сказав він.

Разом із тим Федоров додав, що на сьогодні примусова паспортизація серед місцевих мешканців набирає обертів.

“Буквально за останній тиждень ми бачимо таку тенденцію окупанти організували мобільні офіси своєї міграційної служби, які виїжджають на дім оформлювати російські паспорти. Ми розуміємо, що не не про демократію, не про добру волю, а їм примусом намагаються всучити паспорти РФ”, зазначив мер.

Федоров додав, що сьогодні без російського паспорту неможливо звернутися ні в лікарню, ні до будь-якого окупаційного органу.

На тимчасово окупованій частині Запорізької області загарбники планують залучити дітей для допомоги своїй армії під час контрнаступу Збройних сил України.

Росіяни створили десяток мілітарних організацій, де пропагують “великую Россию” і необхідність їй служити, виділили 18 мільярдів рублів на “зомбування” дітей, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, окупанти зрозуміли, що легше за все маніпулювати нашими дітьми, а тепер вже не соромляться відкрито говорити, що “готують з них гарматне м’ясо”.