fbpx

Резнікову знайшли заміну в ТКГ

Головна Сторінка » Резнікову знайшли заміну в ТКГ

Замість нового міністра оборони України Олексія Резнікова його обов’язки в Тристоронній контактній групі виконуватиме Андрій Костін. Він – депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу”.

Відповідний указ від 5 листопада опублікований на сайті Офісу президента.

“Тимчасово покласти виконання обов’язків першого заступника глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі на Костіна Андрія Євгеновича члена делегації, представника України у робочій групі з політичних питань”, вказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ТКГ повідомили про стан Кравчука після операції

Згідно з цим же указом, Резніков залишає склад дипломатичної делегації щодо врегулювання військового конфлікту на території України з російською стороною.

Зазначимо, Андрій Костін юрист, народний депутат, член партії “Слуга народу”, голова комітету Верховної Ради з правової політики.

3 листопада парламент відправив Олексія Резнікова у відставку з посади міністра з питань реінтеграції окупованих територій. Він став новим міністром оборони.І пішов із посади першого заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі.

Припускав, що його обов’язки, імовірно, перейдуть до глави делегації Леоніда Кравчука й заступника, нардепа Олександра Мережка.