“Сіті” легко обіграв “Юнайтед” у дербі Манчестера

Головна Сторінка » “Сіті” легко обіграв “Юнайтед” у дербі Манчестера

“Манчестер Сіті” у гостьовому матчі 11-го туру чемпіонату Англії переміг “Манчестер Юнайтед” з рахунком 2:0. Зустріч відбулася на стадіоні “Олд Траффорд”.

Рахунок було відкрито вже на 7-й хвилині зустрічі – автогол після сильного прострілу Філа Фодена забив Ерік Байї. Він хотів вибити м’яч, але відправив його за комір своєму ж воротарю Давиду Де Геа. Після перерви Байї було замінено.

Наприкінці першого тайму (на 45-й хвилині) подвоїв перевагу Бернарду Сілву. Жоау Канселу виконав довге закидання, захисники “Юнайтед” сподівалися, що м’яч піде за лінію, але Бернарду Сілва випередив усіх і легким торканням пробив Де Геа на рівні грудей. Той не встиг підняти руки.

У другому таймі реальний шанс довести рахунок до розгромного упустив Філ Фоден. Нападник “МЮ” Кріштіану Роналду на 90-й хвилині зустрічі за грубий фол проти Кевіна Де Брейне отримав жовту картку.

Українець Олександр Зінченко на полі так і не з’явився.

“Манчестер Сіті” поки піднявся на друге місце, випередивши “Ліверпуль”, який завтра зіграє з “Вест Гемом”. Манчестер Юнайтед” посідає п’яте місце.