fbpx

Результат боїв за Бахмут стане відомим лише після українського контрнаступу – WSJ

Головна Сторінка » Результат боїв за Бахмут стане відомим лише після українського контрнаступу – WSJ

Про результати дев’ятимісячної битви за Бахмут ще рано судити. Вони стануть відомі лише після контрнаступу Збройних сил України.

Рішення командування чіплятися за Бахмут, борючись за кожну вулицю, дозволило скувати російські сили та запобігти наступу окупантів на інших напрямках, пише видання Wall Street Journal.

“Це справжнє пекло. Я ніколи не бачив нічого подібного на цій війні”, сказав неназваний військовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Генштабі назвали місця найжорстокіших боїв

Україна використала дуже багато сил, щоб захистити Бахмут. Великі втрати зазнали обидві сторони конфлікту. Проте українське командування не задіяло тих сил, які готуються для контрнаступу, пише видання.

А ось ПВК “Вагнер”, яка й брала участь у більшості боїв за місто, зазнала колосальних втрат і сильно ослабла.

“Найголовніше, чого добилася Україна в Бахмуті це те, що нам вдалося вимотати росіян”, сказав Микола Бєлєсков, науковий співробітник київського Національного інституту стратегічних досліджень.

Українські військові продовжують витісняти російських окупантів у районі Бахмута на Донеччині, повідомив спікер Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.

Сили оборони просуваються по флангах у передмісті Бахмута і фактично наближаються до взяття міста у тактичне оточення, повідомляв раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

У боях в районі Бахмута померли понад 100 тис. окупантів, сказав президент США Джозеф Байден.

Generated by Feedzy