fbpx

РФ втратила 50% довоєнної кількості Т-72Б і Т-72Б3М

Головна Сторінка » РФ втратила 50% довоєнної кількості Т-72Б і Т-72Б3М

Поточні втрати російських танків у повномасштабній війні в Україні еквівалентні приблизно 16 танковим полкам.

Це заважає Росії швидко відновити свої підрозділи, оснащені саме цими бойовими машинами, йдеться у свіжому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

“Голландська дослідницька організація Oryx підтвердила втрату понад 1 тис. російських танків. Ще 500 були захоплені, що, ймовірно, означає, що Росія втратила половину свого довоєнного танкового парку в перший рік війни в Україні. 15 лютого Інститут стратегічних досліджень також зазначив, що Росія втратила близько 50% своєї довоєнної кількості основних бойових танків Т-72Б і Т-72Б3М”, сказано у повідомленні.

Відсутність відновлених танкових полків і бригад позбавляє російські сухопутні сили того виду потужності, що необхідний для здійснення та використання важливих в оперативному плані проривів. Цим можна пояснити, чому армія РФ досі не змогла зробити жодного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сотні мертвих окупантів і море спаленої техніки: оновили втрати росіян

Один танковий полк потребує трохи менше 100 танків, тому відновлення двох танкових полків з нуля (як, ймовірно, вимагали 12-й і 13-й танкові полки) вимагало б 200 танків, яких російські збройні сили, здається, не мають у придатних запасах і не з’являються здатні швидко виготовляти.

Широкомасштабні втрати танків також впливають на здатність мотострілкових формувань ефективно функціонувати, але мотострілецьким підрозділам потрібно менше танків у кожній, і вони можуть краще використовувати велику кількість відносно непідготовленої живої сили, яку спричинила поспішна мобілізація російського резерву.

Сполучені Штати Америки вважають, що Російська Федерація втратила в Україні вже близько половини своїх танків. Україна вважає, що РФ втратила більш як 3315 танків.

Розпочалася 362-га доба російського широкомасштабного вторгнення в Україну. Авіація Сил оборони минулої доби завдала 20 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили батарею реактивних систем залпового вогню противника. Також наші захисники збили ворожий літак Су-25, два безпілотних літальних апарати типу “Орлан-10” та ще два дрони-камікадзе типу “Ланцет-3”.

Generated by Feedzy