fbpx

РФ зібрала біля кордону України 750 одиниць авіації: у ГУР сказали, чого очікувати

Головна Сторінка » РФ зібрала біля кордону України 750 одиниць авіації: у ГУР сказали, чого очікувати

Росія накопичила на заході країни 450 літаків тактичної авіації та 300 гелікоптерів.

Вся ця військова техніка дислокується на території РФ за 200 км від українського кордону. Про це в інтерв’ю Kyiv Post повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“Ми маємо інформацію про наявність приблизно 450 літаків тактичної авіації (не стратегічних бомбардувальників) і близько 300 гелікоптерів, половина з них ударні. Вони розміщені в основному на території Російської Федерації не менше ніж за 200 кілометрів від кордону, зосереджені в різних місцях, але поза межами нашої досяжності”, сказав Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ висловилися про плани РФ на 24 лютого

Представник ГУР пояснив, що авіація розташована на відстані 200 км від кордону України, щоб не потрапити в зону потенційного 80-кілометрового ураження HIMARS.

Юсов також прокоментував загрозу масованої повітряної атаки на Україну, припустивши, що російська авіація може бути використана для підтримки наступу росіян на сході України.

“Ці сили можуть бути використані в першу чергу на Донбасі. Наступ Росії на сході триває, і це реалізація плану Путіна щодо захоплення територій Донецької та Луганської областей до кінця березня”, припустив Юсов.

Росія накопичує літаки поблизу кордону з Україною, повідомляє західна розвідка.

Це свідчить про те, що РФ готується кинути у війну свої літаки та вертольоти. І таким чином підтримати наземний наступ окупантів.

У Повітряних силах вже прокоментували інформацію про накопичення РФ авіації поблизу кордону.

Generated by Feedzy