fbpx

Рідкий хлор – ідеальний засіб для дезінфекції басейну

Головна Сторінка » Рідкий хлор – ідеальний засіб для дезінфекції басейну

Щоб купатися в чистому басейні, воду в ньому необхідно регулярно очищати. Кращими дезінфектантами є препарати на основі хлору, оскільки хлор має потужну бактерицидну дію та є безпечним при правильному використанні. Якщо в басейні встановлено дозуючі станції, ідеально підійде гіпохлорит натрію рідкий препарат на основі хлору. Рідка форма випуску забезпечує зручне та точне дозування, а також підходить для шокової та регулярної дезінфекції води в басейні.

Переваги засобу на основі рідкого хлору

Для якісного очищення води використовуйте хімічні засоби, які відрізняються високою ефективністю. AquaDoctor C-15L препарат, який містить хлорнуватисту кислоту та гіпохлорит натрію з концентрацією хлору не менше ніж 15%. Такий склад ідеально дезінфікує воду, вбиваючи шкідливі мікроорганізми: бактерії, віруси, грибки. Після використання засобу вода стає кришталево прозорою та чистою.

Гіпохлорит натрію AquaDoctor C-15L:

Підходить всім видам басейнів з водою будь-якої жорсткості
Безпечний при правильному застосуванні
Зручний в дозуванні та зберіганні
Економічний у використанні

Автоматична дозації гіпохлориту натрію дозуючою станцією полегшує процедуру дезінфекції та перешкоджає перевитраті препарату.

Рекомендації щодо застосування рідкого хлору

Регулярно робіть заміри рівня pH води. Його норма: 7.27.4. Відхилення кислотно-лужного балансу від норми в ту чи іншу сторону погіршує якість води. Це негативно позначається на обладнанні та чаші басейну, а також шкодить здоров’ю людей, що купаються. Крім того, коректний рівень pH води це обов’язкова умова для ефективної роботи хімічних засобів догляду за басейном.

Перед дезінфекцією басейну уважно вивчіть інструкцію, яка вказана на етикетці препарату. Ви також можете використовувати засіб вручну, досить дотримуватися зазначеного дозування.

Регулярна дезінфекція води забезпечує комфортне купання в чистій воді та продовжує термін експлуатації басейну.