fbpx

Рік війни: українці б’ють рекорди з одружень ‒ романтичні фото

Головна Сторінка » Рік війни: українці б’ють рекорди з одружень ‒ романтичні фото

Війна ‒ не привід відмовлятися від кохання та родинного щастя. За рік повномасштабної російської агресії українці довели, що кохати можна й під кулями та вибухами ракет і снарядів.

А молоді сімейні пари, попри все, народжуються як в тилу, так і на фронті. Gazeta.ua зібрала фото яскравих одружень під час війни, які замилували мережу.

Відразу після російського вторгнення 24 лютого 2022 року уряд ухвалив низку рішень, що спростили укладання шлюбів під час воєнного стану. Зокрема, дозволено реєструвати шлюби з військовими без їх присутності. А охочі взяти шлюб терміново можуть розписатися у РАЦСах того ж дня або наступного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данилюк на інвалідному візку, а Сенцов приїхав з фронту: зірки, які одружилися під час війни

Загалом за 2022 рік кількість укладених в Україні шлюбів суттєво зросла у порівнянні з попереднім роком. А число розлучень навпаки ‒ зменшилось. Так, за даними міністерства юстиції, у березні-грудні 2022 року уклали шлюб 198,3 тис. пар. Це на 7,7 тис. більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Зростання кількості укладених під час війни шлюбів психологи пояснюють, зокрема, потребою людей у відчутті безпеки та стабільності. За цей же час шлюб розірвали на 11,5 тис. пар менше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Наречена українського військового подолала 700 км від дому до передової, щоб одружитися. Відповідні фото оприлюднив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України 22 листопада.

14 жовтня 2022 року українська снайперка Євгенія Емеральд вийшла заміж. Її обранцем став військовий Євген Стипанюк. З коханим Емеральд познайомилася на війні.

Боєць Національної гвардії України, розвідник-снайпер з позивним “Лисий”, який отримав важке поранення під час однієї з “вилазок”, одружився. Церемонію одруження закоханим провели просто в дворі лікарні. Українському захиснику під час бою відірвало ступню він наступив на протипіхотну міну. Однак 24-річний боєць з Харкова не впав духом. Навпаки після одужання і протезування планує і далі служити Батьківщині.

Generated by Feedzy