Російська армія не контролює Шебекіно – РДК

Головна Сторінка » Російська армія не контролює Шебекіно – РДК

Російська армія не контролює Шебекіно Бєлгородської області.

Люди масово виїжджають, їм дають коридор, але росіяни не забезпечують безпеку цих коридорів. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник штабу “Російського добровольчого корпусу” (РДК) Олександр “Фортуна”, передає Gazeta.ua.

“Російська армія собі не зраджує: населення прикордонних територій їх абсолютно не хвилює. На сьогоднішній день Шебекіно ними не контролюється. Люди масово виїжджають, їм дають коридор, але вони не забезпечують безпеку цих коридорів. По місту орудують мародери і відбувається хаос”, розповів представник РДК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни перекинули загін елітного спецназу в Бєлгородську область

За його словами, селища і села, які знаходяться безпосередньо на кордоні, обстрілюються і за допомогою авіації, і з допомогою артилерії, бронетехніки армії ЗС РФ.

“Вони діють взагалі-то, як завжди, ніяких сюрпризів немає. На населення їм абсолютно плювати”, підкреслив Олександр “Фортуна”.

Він зазначив, що жителям території Бєлгородської області, де зараз тривають бойові дії, добровольці готові допомогти з евакуацією на безпечну територію України.

“Бажаючі можуть звернутися або безпосередньо до бійців РДК, або до легіону (“Свобода Росії”). Ми моніторимо всі наші офіційні канали і паблік, можна нам написати, ми будемо забезпечувати перевезення людей. Поки така можливість зберігається, зробити це можна. Якщо звертаються до нас, ми гарантуємо безпеку”, запевнив він.

У п’ятницю, 2 червня, російські добровольці “Легіону Росії” вдарили по скупченню путінської армії у місті Шебекіно Бєлгородської області.

На місці удару з’явився величезний стовп чорного диму. Відео оприлюднили у Telegram.

Наразі достеменно невідомо скільки саме російських загарбників дістали поранення від влучного пострілу.